HAZIRLIK MAÇLARI

7 Haziran 2017 Çarşamba

Millilerimiz Gençler Balkan Şampiyonası'nda

Millilerimiz Gençler Balkan Şampiyonası'nda
Balkan Masa Tenisi Birliği BTTU tarafından organize edilen Gençler ve Yıldızlar 25.Balkan Masa Tenisi Şampiyonası Bulgaristan'ın Varna şehrine bağlı Albena kasabasında oynanan takım maçlarıyla başladı. 

11 Haziran günü oynanacak ferdi finalleriyle tamamlanacak olan Şampiyonada, Türk Milli takım sporcuları ilk iki gününde takım maçları, son üç gününde ise tekler ve çiftler maçları oynayacak. Toplam 6 antrenör ve 20 sporcunun yer aldığı Milli takım kadrosunda şu isimler yer alıyor. Antrenörler Halil Adak, Recep bezenmiş, Burçin Aygün, Tuncay Bozkurt, Babür Üstündağ, Hakan Dinç, Sporcular; Talha Yiğenler, Umut Emre Başsan, Zihni Batuhan Şahin, Tugay Şirzat Yılmaz, Ece Haraç, Betül Töz, Özgür Yılmaz, Şükran Cangir, Aybüke Öner, Aybala Koçal, Dilan Tek, Betül Nur Kahraman, Yücel Ocak, İbrahim Atuğ, Ulaş Akdağ, Zeynep Çelik, Alican Şeker, Kaan Dönmez, Simay Kulakçeken ve Özge Yılmaz yer alıyor.
Geçen yıl Kosova'da yapılan Balkan Gençler Şampiyonasında Türkiye, genç erkeklerde, genç bayanlarda ve yıldız bayanlarda Balkan Şampiyonluğunu, yıldız erkeklerde ise Balkan ikinciliğini elde etmişti.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.