HAZIRLIK MAÇLARI

19 Haziran 2017 Pazartesi

METROHM TURKEY, İSTANBUL BALKANSPOR´UN SPONSORU OLDU

METROHM TURKEY, İSTANBUL BALKANSPOR´UN SPONSORU OLDU
Metrohm Turkey 2017-2018 Futbol sezonunda sosyal sorumluluk projeleri kapsamında Küçükçekmece İlçesinin Amatör amatör İstanbul Balkan spor’a forma sponsoru oldu.

İstanbul Balkan spor'a sahip çıktı
Konuyla ilgili açıklama yapan İstanbul Balkan spor kulüp Başkanı Rıdvan Vatansever, “Yeni sezonda iyi işler yapmak istiyoruz. Kulübümüzün maddi sorunlarını çözmek için yoğun çaba harcıyoruz. Metrohm Turkey yeni futbol sezonunda İstanbul Balkan spor´a sahip çıktı. Kendilerine verdikleri destekten dolayı Metrohm Turkey Ceo'su Sayın Andre Yanço'ya teşekkür ediyorum” dedi.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.