HAZIRLIK MAÇLARI

25 Haziran 2017 Pazar

Metin Oğhan'da Beyoğlu Yeniçarşıspor'da

Beyoğlu temsilcisi kalesini gole kapatıyor.
Seyitcan'dan sonra Metin Oğhan'da Beyoğlu Yeniçarşıspor'da
Geçtiğimiz sezon son hafta Alibeyköy karşısında aldığı beklenmedik mağlubiyetle klasman şansını kaçıran Beyoğlu Yeniçarşı Spor Kulübü yeni sezonda iki şampiyon takımın kalecisini transfer ederek kalesini gole kapattı.
İlk olarak Alibeyköyspor'dan Seyitcan Kılıç'ı renklerine katan Beyoğlu temsilcisi, bugünde akşam saatlerinde Davutpaşaspor'dan Metin Oğhan'ın transferini gerçekleştirdi.
1992 doğumlu kaleci futbola 2008 yılında İstanbul Gençlerbirliği’nde başladı. 2009 yılında Kaımpaşa AŞ'ye transfer oldu. Daha sonra sırasıyla Gazi Mahallesispor, Zara Ekinlispor, Arnavutköy Belediyespor, Çıksalınspor, Adapazarıspor, Ramispor, Bahçelievler Gümüşhanespor ve son olarak Davutpaşaspor formalarını giydi.Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.