HAZIRLIK MAÇLARI

18 Haziran 2017 Pazar

Mesut Güneş Kağıthane'de

Mesut Güneş Kağıthane'de
İstanbul Süper Amatör Lig takımlarından Kağıthanespor Teknik Direktör Ergun Gelen ile anlaşmasının ardından ard arda transfer bombalarını patlatmaya başladı.
Kağıthanespor tecrübeli file bekçisi Mesut Güneş ile anlaştı.

Klasman Grubu ekiplerinden Ataşehir Çamoluk, Beykoz 1908’den
20 yaşına kadar futbol yaşamını halı sahalarda sürdüren Mesut, 20 yaşında ilk olarak Çamlıcaspor'da futbola başladı. Daha sonra Kirazlıtepespor, Beykoz Çavuşbaşıköyü, Anadolu Hisarı İdman Yurdu, Silivrispor, Paşabahçe, Çengelköyspor, Alemdağspor, Beykoz 1908, Ataşehir Çamoluk ve Şile Yıldız formalarını giydi.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.