HAZIRLIK MAÇLARI

18 Haziran 2017 Pazar

Mert Yılmaz, Kağıthanespor'da

Mert Yılmaz, Kağıthanespor'da
Kağıthanespor, İstanbul'da her takımın kadrosunda görmek istediği defans oyuncusu Mert Yılmaz'ı kadrosuna katmayı başardı.

Defansif özelliklerinin dışında attığı gollerle de dikkatleri çeken yetenekli oyuncu geçtiğimiz sezon Süper Amatör Lig Klasman Grubunda mücadele eden Ortaköyspor’da forma giymişti. 26 maçta görev alan Mert Yılmaz 6 gole imza atarak takımın aldığı ğuanlara bu yönde de katkı sağlamıştı.


Futbola İncirlibostanspor’da başlayan ve serbest vuruştan attığı goller ile bilinen 28 yaşındaki savunma oyuncusu, daha sonra Bağlarbaşıspor, Bağcılar, Bostancı, Çekmeköyspor, Selimiyespor, Erdekspor, Zeytinburnu 1957 ve geçtiğimiz sezon Ortaköyspor formaları giymişti.
Yeni sezonda Kağıthanespor'da forma giyecek olan Mert Yılmaz'a başarılar diliyoruz.

1 yorum :

Mete dedi ki...

Hayırlı olsun kardesim

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.