HAZIRLIK MAÇLARI

30 Haziran 2017 Cuma

Mert Metin Gültepespor'da

Mert Metin Gültepespor'da
İstanbul Süper amatör ligin yeni takımlarından Gültepespor transferde kadrosunu güçlendirmeye devam ediyor.

Tarihinde ilk kez Süper Amatör ligde  mücadele edecek olan Gültepespor, geçtiğimiz günlerde kadrosuna kattığı tecrübeli oyuncu Muhammed Uzunalioğlu'ndan sonra şimdi de genç kanat oyuncusu Metin Mert'i kadrosuna katarak dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor.
Son olarak Ayazağaspor'da forma giyen genç kanat oyuncusu oynadığı takımlardaki istikrarıile dikkat çekiyor. 2007 yılında futbola başlayan 1996 doğumlu genç oyuncu, aralıksız devam ettirdiği 10 yıllık futbol yaşamında ilk beş yılını futbola başladığı kulüp olan Halil Rıfat Paşa'da geri kalan 5 yılında ise Ayazağaspor'da geçirdi. Yeni sezonda Gültepespor forması giyecek olan oyuncuya başarılar diliyoruz.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.