HAZIRLIK MAÇLARI

25 Haziran 2017 Pazar

Merkezefendi'de Yeniden Baykan Dönemi

Merkezefendi'de Yeniden Baykan Dönemi
İstanbul Süper Amatör Lig ekiplerinden Merkezefendispor’da geçtiğimiz günlerde yapılan kongre sonrasında başkanlığa Nejdet Baykan getirildi.

Daha önce de kulüpte başkanlık yapan Baykan, kulüp yönetiminin kongreye gitmesiyle seçime tek listeyle girerek yeniden camianın başına geldi. Bu arada yönetimin bayramdan sonra bir araya gelerek yeni sezonla ilgili yol haritasını çizeceği ifade edildi.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.