HAZIRLIK MAÇLARI

25 Haziran 2017 Pazar

Maltepe Yıldız Tecrübeli Stoperi Kadrosuna Kattı.

Maltepe Yıldız Tecrübeli Stoperi Kadrosuna Kattı.
Yeni sezona şampiyonluk parolası ile giren 1. amatör lig ekiplerinden Maltepe Yıldız Spor, dış transfer de geçtiğimiz sezon Acıbadem forması ile lige başlayan, ara transfer döneminde Üsküdar Salacak Spor'a transfer olan tecrübeli stoper Oktay Hoşcan'ı kadrosuna kattı.

32 yaşındaki Oktay Hoşcan, futbola 1999 yılında Tunus Bağı'nda başladı. Daha sonra sırasıyla Üsküdar Anadolu, Koşuyolu, Acıbadem, Göztepe Hilal ve son olarak Üsküdar Salacak takımlarının formalarını giydi. 


Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.