HAZIRLIK MAÇLARI

2 Haziran 2017 Cuma

Mahir Yayla "Eskişehirspor'u Süper Lig'de görmek istiyoruz."

Mahir Yayla "Eskişehirspor'u Süper Lig'de görmek istiyoruz."
Avcılar Yeşilkent Spor Kulübü Başkanı Mahir Yayla hafta sonu İzmir temsilcisi Göztepe Spor ile Eskişehirspor arasında oynanacak olan Süper lige çıkma play off final maçında gönüllerinin Eskişehirspor'dan yana olduğunu söyledi.

Geçtiğimiz sezon başında Eskişehirspor ile pilot takım sözleşmesi yapan Avcılar Yeşilkentspor yöneticileri geride kalan zamanda iki takım arasında çok iyiilişkilerin geliştiğini ve bu birliktelikten son derece memnun olduklarını açıkladılar. Hafta sonu oynanacak olan Süper Lig için Play Off müsabakasında ise kulüp olarak yüreklerinin Eskişehirspor'dan yana attığını belirten Yayla " Hem Göztepe hem de Eskişehir futbol tarihimizin çok önemli kulüpleri arasında yer alıyorlar. İki takım içinde tarihlerinin en önemli dönemeçlerinden birini daha hafta sonu yaşayacaklar. Bir spor adamı olarak temennimiz müsabakanın fair play çerçevesinde geçmesi ve iyi olanın kazanması. Ancak yüreğimizin bir yanı da Eskişehirspor'dan yana atıyor. Avcılar Yeşilkent Spor olarak her iki takımada başarılar diliyoruz." 

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.