HAZIRLIK MAÇLARI

7 Haziran 2017 Çarşamba

Liglerin Gözde Futbolcusu Berkay Karakuş

Liglerin Gözde Futbolcusu Berkay Karakuş 
Önceki sezonlarda Çorlu Gençlerbirliği forması da giymiş olan Berkay her iki ayağını da mükemmel kullanmasının semeresini görmek üzere Sincan Belediyesporun tecrübeli oyuncusu Berkay Karakuş profesyonelliğe adım atmak için gün sayıyor.2002 yılında futbola Ankara da Yeni Altındağ Belediyesporda başlayan 1990 doğumlu genç oyuncu Berkay oynadığı futbol ile kendisine güvenenleri mahcup etmedi. Her yeni sezonda üzerine koyarak geliştirdiği futbolu onuda transfer dönemlerinin gözde oyuncuları arasına soktu. Her iki ayağını raket gibi kullanan KARAKUŞ, takımda istikrarı ile de göze çarpıyor, futbolz Yeni Altındağ Belediyespor'da başlayan Karakuş, daha sonra sırasyla Ankara Demirspor,  Başkent Edaşspor, Esnafspor, Adliyespor, Ostimspor, Sincan Belediye Spor formalarını giydi. Zonguldak Kömürspor ile profesyonelliğine adım atan genç oyuncu buradan Kırıkkalespor ve  Çorlu Gençlerbirliği'ne transfer oldu. Son olarak geçen sezon Sincan Belediyespor formasını başarıyla taşıdı.Bu yıl takımına verdiği katkıyla Bölgesel Amatör Lige yükselmesinde önemli katkı sunan oyuncuların arasında yer aldı. İki sezon Amatör Milli takım formasını da giyen 27 yaşındaki Berkay Karakuş aldığı transfer tekliflerini değerlendiriyor. BERKAY, Gökhan Gönül'ü örnek aldığını belirtiyor.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.