HAZIRLIK MAÇLARI

20 Haziran 2017 Salı

Liglerin başlama tarihleri belli oldu.

Liglerin başlama tarihleri belli oldu.
İASKF Genel Kurul sonrası ilk toplantısını yaptı. Yeni dönem yönetim kurulu üyelerinin tamamının katılımı ile gerçekleşen toplantıda bir çok konu konuşulurken, yeni sezonda liglerin başlama tarihleride konuşuldu.

İlk toplantıda liglerin başlama tarihleri taslak olarak hazırlandı. 

Liglerin taslak başlama tarihleri

Süper Amatör Lig 9-10 Eylül

1. Amatör Lig 30 Eylül - 1 Ekim

U15 / 16-17 Eylül

U17 / 23-24 Eylül

Bu Tarihler taslak olarak belirlenmiş olup, liglerin başlama tarihleri TFF İstanbul İl Temsilciliği tarafından açıklandığında netlik kazanacaktır.
Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.