HAZIRLIK MAÇLARI

13 Haziran 2017 Salı

LEVENT'TE TRANSFER ATAĞI BİTMİYOR....

Sezona mutlak şampiyonluk ve BAL parolasıyla başlayan Leventspor, teknik direktör Metin Uzun ve genel kaptan Gökhan Akyol idaresinde transfere ara vermiyor. İstanbul Mesudiye'den Ömer Faruk ve Bünyamin Küçükosman,Davutpaşa'dan Özgün Çapa,Feriköy'den Gökhan Şensoy, Vefaspor'dan Ömer Faruk Özge,Bayrampaşa Tuna'dan Elyasa, Borçka'dan Volkan DinçGüngören'den Nihat Gökmen,Ortaköy'den Murat Yıldırım'la anlaşmaya varan Levent sezona hızlı giriş yapmak istiyor.
Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.