HAZIRLIK MAÇLARI

11 Haziran 2017 Pazar

LEVENTSPOR TRANSFERDE BOMBALARI PATLATMAYA BAŞLADI...


Yeni sezonun flaş ekiplerinden olacağının sinyallerini şimdiden yaptığı transferlerle gösteren Levent'te hummalı çalışmalar sürüyor.Teknik direktörlük koltuğuna Metin Uzun'u otutturan Levent,Genel kaptan Gökhan Akyol ve yöneticilerle transfer çalışmalarında ince eleyip sık dokuyor.Geçen sezon göstermiş oldukları performansla birçok takımın transfer listesine girmeyi başaran futbolcularından Furkan Kalatfaçı,Volkan Sipahi,Adem İnanç ve Ramazan Demir'le anlaşmaya vardı.

Geçen sezon BAL' da Modafen'de forma giyen 1990 doğumlu sağ kanat oyuncusu performansıyla göz doldururken birçok takımında transfer listesine girmeyi başarmıştı.Hızı ve gol yollarında hazırlayıcılığıyla bilinen tecrübeli futbolcuya biz de yeni sezonda Levent'te başarılar dileriz.

 Geçen sezon Feriköy'de forma giyen 1986 doğumlu tecürbeli orta saha oyuncusu Adem İnanç Feriköy'deki başarılı performası,saha içinde ve dışında takıma katkılarıyla efendiliğiyle birçok takımın transfer listesinde en ön sırada yer almayı başardı.Yeni sezonda Adem'e ve Levent'e bu transferin hayırlı olmasını dileriz.
 Geçen sezonun adından çokça söz ettiren 1996 Doğumlu genç yıldızlardanFurkan Kalafatçı;Alibeyköy'ün BAL'a çıkmasında attığı kritik maçlardaki kritik gollerle transferin gözdesi haline gelmesine sebep olan yetenekli santraforu Furkan'da yeni sezonda Levent'te.Transferin hayırlı olmasını dileriz.
Geçen sezon klasmana kalmayı son anda kaçıran İstanbul Mesudiye'nin kalecisi Ramazan Demir'de yeni sezonda Levent'te.1990 doğumlu tecrübeli file bekçisi geçen sezonki performansıyla Çengelköy'e transfer olmuş,burda da aynı başarısını sergilemeyi başarmıştı.Yeni sezonda Ramazan'a ve Levent'e bu transferin de hayırlı olmasını dileriz.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.