HAZIRLIK MAÇLARI

23 Haziran 2017 Cuma

KÜÇÜKÇEKMECE'DE AMATÖR SPOR KULÜPLERİ İFTARDA BULUŞTU

KÜÇÜKÇEKMECE'DE AMATÖR SPOR KULÜPLERİ İFTARDA BULUŞTU.
Küçükçekmece’de Amatör Spor Kulüp Başkanları ve yöneticileri düzenlenen iftar yemeğinde buluştu. Küçükçekmece Spor camiası ailelerinin katılımıyla gerçekleştirilen iftar programı ilahi ve musiki dinletisiyle başladı. Ezan'ın okunmasıyla birlikte dualar edildi oruçlar açıldı.


Halkalı Etap Stadında Küçükçekmece Amatör Spor Kulüpleri Destekleme Derneğinin ev sahipliğinde gerçekleşen iftar programına Küçükçekmece Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetler Müdürü Oktay Kurt, Küçükçekmece Belediyesi Park Bahçeler Müdürü A.Metin Sancar, Küçükçekmece Amatör Spor Kulüpleri Destekleme Dernek Başkanı ve Meclis üyesi Seymen Gençtürk, İlçe farklı branştaki kulüp Başkanları, idarecileri, sporcuları ile birlikte yaklaşık 300 kişi katıldılar.


Gençtürk, Toplumsal barışı sağlayacaksan bunun en güzel yolu amatör sporu desteklemek
Küçükçekmece Amatör Spor Kulüpleri Destekleme Dernek Başkanı ve Meclis üyesi Seymen Gençtürk yaptığı kısa açıklamada “ Davete icabet eden tüm arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Bu akşam pek fazla konuşmayacağım sadece Ramazan dolayısı ile iftarda bir araya gelelim istedik, spor camiasının birlik ve beraberlik içinde olduklarını bundan dolayı büyük mutluluk duyduklarını söyleyen başkan Gençtürk, Toplumsal barışı sağlayacaksan bunun en güzel yolu amatör sporu desteklemek. Bugün bizleri yalnız bırakmayan Küçükçekmece Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetler Müdürü Oktay Kurt, Küçükçekmece Belediyesi Park Bahçeler Müdürü A.Metin Sancar ve siz değerli kulüp Başkanları, idarecileri ve sporcu kardeşlerimize Amatör sporun gelişmesi için destek olan herkese teşekkür ediyorum. Bu birlik ve beraberliğin devamını diliyorum" kardeşlik ve dostluk duygularının daha da kuvvetlendiği mübarek Ramazan Bayramınızı kutlar, sevdiklerinizle birlikte nice bayramlar geçirmenizi Cenabı Allahtan niyaz ederim ifadelerini kullandı.


Kurt, Sosyal faaliyetler de bulunmaya devam edeceğiz
İftar yemeğinde yaptığı konuşmada Ramazan Ayı’nın rahmetin, bereketin, bolluğun ve kardeşlik duygularının en yoğun yaşandığı ay olduğunu belirten Küçükçekmece Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetler Müdürü Oktay Kurt, “Birlik, beraberlik ve kaynaşmayı amaçlayan bu iftar yemeğimiz gibi bundan sonra birçok sosyal faaliyetler de bulunmaya devam edeceğiz. Küçükçekmece Amatör Spor Kulüpleri Destekleme Dernek Başkanı Seymen Gençtürk ve idareceicilerine teşekkür eder, Ramazan ayının tüm İslam alemine hayırlar getirmesini Allah'tan niyaz ederim" dedi
Görev süreci içerisinde Küçükçekmece’nin, taban birlikleri, ilçe temsilcileri ve çalışma İftarda bir araya gelen amatör spor kulüplerinin yöneticileri, bol bol sohbet etme fırsatı buldular. İftar yemeğinde kulüp yöneticileriyle amatör sporun sorunları hakkında sohbet edilerek bilgi alışverişi yapıldı.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.