HAZIRLIK MAÇLARI

22 Haziran 2017 Perşembe

Küçükçekmece Turnuvasında Yarı finalistler belli oldu.

Küçükçekmece Turnuvasında Yarı finalistler belli oldu.
Küçükçekmece Belediyesi ve Amatör Spor Kulüpleri Destekleme Derneğinin Organize ettiği Ramazan ayı Mini Minikler Futbol Turnuvasında oynan çeyrek final karşılaşmalarının ardından yarı finale kalan 4 takım belli oldu.

Küçükçekmece Halkalı Etap saha’sında gerçekleştirilen Ramazan ayı Mini minikler futbol turnuvasında Gruplarda ilk iki sırayı alan. Cennet Barbaros, Küçükçekmece İdman Yurdu, Halkalı Taştepe, İstanbul Trabzon, İFA, Yeşilova Esnaf, Söğütlüçeşme Birlik ve İstanbul Demir takımları çeyrek final maçları oynadılar.

CENNET BARBAROS-KÜÇÜKÇEKMECE İ.Y-1-0

HALKALI TAŞTEPE-İSTANBUL TRABZON-3-0

İFA-YEŞİLOVA ESNAF-2-0

S.ÇEŞME BİRLİK-İSTANBUL DEMİR-1-2

Çeyrek final karşılaşmasında Halkalı Taştepe, Cennet  Barbaros, İstanbul Demir ve İFA spor takımlar rakiplerini eleyerek yarı finale adlarını yazdıran takımlar oldu.
Maç Programı Şöyle :
22.06.2017 PERŞEMBE


Saat 16:30 CENNET BARBAROS- İSTANBUL DEMİR
Saat 17:30 HALKALI TAŞTEPE- İFA
Mini Minikler Futbol Turnuvasının 3’üncülük,4’üncülük ve Final karşılaşmaları 23.06.2017 Cuma Günü 15.00-19.00 Saatleri arasında Halkalı Etap saha’sında oynanacaktır.


Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.