HAZIRLIK MAÇLARI

6 Haziran 2017 Salı

Küçükçekmece İdman Yurduspor yaz futbol okulu başladı.

Küçükçekmece İdman Yurduspor yaz futbol okulu başladı.
İstanbul Süper Amatör Lig takımlarından Küçükçekmece İdman Yurduspor tarafından öğrencilerin tatil dönemlerini spor yaparak değerlendirmeleri, bir yandan da yetenekli öğrencileri keşfetme adına düzenlenen Futbol Okulu çalışmaları başladı.Kulübün Genel Koordinatörü Sadettin Hazıroğlu, kayıtların devam ettiği ve 150 öğrencinin başvuruda bulunduğu futbol okulu açılışında şunları söyledi: "Küçükçekmece İdman Yurduspor Yaz, Kış her yıl düzenlemiş olduğumuz Yaz Spor Okulu Kayıtlarımız halen devam ediyor.
Öğrencilerimizin bu sene katılımları oldukça fazla. Katılımdan çok memnunuz. Şuan itibariyle kayıtlar devam etmesine rağmen 150 katılım oldu. Bundan sonra gelecek olan kayıtlarımızı da düşünürsek, 250'ü bulacak herhalde. Grup hocaları kendi gruplarını aldılar. Gruplarla ilgili bilgilendirmeyi yapacaklar. Çalışmalar hafta sonları C.Tesi, Pazar günleri saat:09:00 ile 14:00 arası olacak.

KÜÇÜKÇEKMECE İDMANYURDU HALKALI TESİSLERİ
Tel: 0212.426.45.55Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.