HAZIRLIK MAÇLARI

23 Haziran 2017 Cuma

KÜÇÜKÇEKMECE İDMAN YURDU ERKAN GÜNEY İLE ANLAŞTI.

KÜÇÜKÇEKMECE İDMAN YURDU ERKAN GÜNEY İLE ANLAŞTI.
İstanbul Süper Amatör Ligin yeni takımlarından olan Küçükçekmece İdman Yurduspor 2016-2017 Futbol sezonunda Teknik Direktör olarak Erkan Güney ile anlaştı.

Halkalı Atakent 3 Etap kısmında bulunan kulüp binasında bir araya gelen yeni Teknik Direktör Erkan Güney ve Küçükçekmece İdman Yurduspor Genel Koordinatörü Sadettin Hazıroğlu imza töreni gerçekleştirdi.

Kırmızı -Siyahlı takımın yeni teknik patronu Erkan Güney Küçükçekmece İdman Yurduspor'da olmaktan dolayı çok mutlu olduğunu vurgulayarak, "2017-2018 sezonunda hedeflenen başarıya mutlaka ulaşacağız. Küçükçekmece İdman Yurduspor’a şampiyonluk için geldim. Bunu da çalışarak, futbolcu kardeşlerimle el ele vererek başaracağımıza inanıyorum’ diye konuştu.
Konu hakkında açıklama yapan Küçükçekmece İdman Yurduspor Genel Koordinatörü Sadettin Hazıroğlu kulüpte yeni sezon hazırlıklarının başladığını kaydetti. Sözlerine devam eden Hazıroğlu, Küçükçekmece İdman Yurdusporumuzun yeni sezonda şampiyonluk amacı olduğunu daha öncede belirtmiştik. Yeni sezonda Futbol camiasının yakından tanıdığı ve bildiği, başarılarına şahit olduğu Erkan Güney hocamızla çalışacağız. Birlikte çok güzel işler çıkacağına eminim. İnşallah hocamızla beraber şampiyonluğa yürüyeceğiz" Genel Koordinatörü Sadettin Hazıroğlu, İç transferde 7-8 oyuncu ile yeninden anlaştıklarını dış transferde de Erkan Güney hocamız ile birlikte istişare yaparak iddialı bir takım kurmaya çalışacağız.


10 Temmuz itibari ile 2017-2018 Futbol sezonu çalışmalarına başlayacağını ifade eden Hazıroğlu, Kurulması ile birlikte Altyapı ağırlıklı faaliyetlerini sürdüren Küçükçekmece İdman Yurdusporumuzun üç yıl içinde önce 2.Amatör ligden 1.Amatör lige daha sonra Süper Amatör lige çıkma başarısını göstermiştir. Yine kulübümüz altyapıların tüm kategorilerine B kategorisinden A kategorisine çıkma başarısını göstermiştir.
Hazıroğlu, A Takım ve altyapılarda başarıya ulaşan kulübümüz Başkan ve yöneticilerimizle beraber bu başarıları gerçekleştirdi. Biz bu başarıları her hangi bir kurumdan para almadan yaptık. Sponsor ve kişilerden maddi destek almadan gerçekleştiriyoruz. Küçükçekmece İdman Yurduspor kulübü yöneticilerimizin şahsi olarak maddi manevi destekleri ile gerçekleştirildi. Küçükçekmecede bize ve diğer ilçe kulüp Başkanları ve dostlarımız bizlere her türlü yardımları olmuştur onlara teşekkürlerimizi borç biliriz dedi. Yeni Teknik Direktör olarak anlaştığımız Erkan Güney hocamız başarılar diliyor camiamıza hayrılı olmasını diliyorum dedi.


Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.