HAZIRLIK MAÇLARI

1 Haziran 2017 Perşembe

KÜÇÜK ÇEKMECE BELEDİYESİ YAZ SPOR OKULLARI KAYITLARI BAŞLIYOR.

KÜÇÜK ÇEKMECE BELEDİYESİ YAZ SPOR OKULLARI KAYITLARI BAŞLIYOR.
Her yıl olduğu gibi bu yılda, okulların tatile girmesi ile birlikte çocuklarımızın, gençlerimizin sporla vakit geçirmeleri, sokaklarda kötü alışkanlıklardan korunmaları amacıyla, Küçükçekmece Belediyesi, Yaz Spor Okulları düzenleniyor.Küçükçekmece Belediyesi Yaz Spor Okullarında 21 branşta yaz boyunca Çocuklar burada bir taraftan eğitici sosyal aktivitelere katılarak kendilerini geliştiriyor, diğer taraftan da tatillerini değerlendirmiş oluyorlar.

6–14 yaş arası çocuklar ücretsiz olarak yararlanabileceklerdir. Spor okullarında Futbol, Basketbol, Voleybol, Hentbol, Masa Tenisi, Badminton, Tenis, Karate, Taekwondo, Cimnastik, Binicilik, Aikido, Güreş, Judo Oryantiring, Geleneksel Okçuluk, Atletizm, Futsal, Satranç, Bisiklet ve Hemsball olmak üzere, toplam 21 ayrı branşta uzman eğitmen kadromuzla eğitimler verilmektedir. Belediyemiz tarafından, bu branşlarda eğitim görecek tüm öğrencilerimize Forma, Şort takımı ve şapka hediye edilecektir.

Kayıt Başlangıç Tarihi: 05 Haziran 2017
Kayıt Yeri: Küçükçekmece Belediye Başkanlığı A Kapısı
Online Kayıt: kucukcekmece. İstanbul adresinden yapılabilir.
İrtibat Telefonu: 444 4 360 (Dahili 7997)
Başvuru için gerekli evraklar: 1 adet fotoğraf, nüfus cüzdanı fotokopisi ve kayıt formunda ilgilisi tarafından onaylanması gereken veli muvafakatnamesi gerekmektedir.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.