HAZIRLIK MAÇLARI

25 Haziran 2017 Pazar

KESTANELİK YİNE KIRDAR’LA

KESTANELİK YİNE KIRDAR’LA
İstanbul Süper Amatör Lig ekiplerinden Kestanelikspor’da geçtiğimiz günlerde gerçekleşen kongre sonrasında Süleyman Kırdar yeniden başkanlığa getirildi.

Yeni sezona güçlü bir yönetimle girmek isteyen Kestanelikspor yönetimi, Kırdar başkanlığında Bölgesel Amatör Lig için de kesenin ağzını sonuna kadar açtı. Kırdar başkanlığında oluşan yeni yönetim kurulu şu isimlerden oluştu: Süleyman Kırdar, İbrahim Güvenir, Oktay Durukan, Serdar Sönmez, Onur Korkmaz, Olcay Güvenci, Kaan Güvenir, Yasin Özmen, Serkan Özgür, Serkan Akarsu, Barış Güler, Süleyman Söğütlü, Burak Menekşe ve Hakan Akgün.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.