HAZIRLIK MAÇLARI

24 Haziran 2017 Cumartesi

Kenan Sönmez yuvada kaldı.

Kenan Sönmez yuvada kaldı.
Davutpaşaspor geçen sezon ara transfer döneminde kadrosuna kattığı, hem genç takım hemde A takım formasını giyen genç yetenek Kenan Sönmez ile yeniden anlaşarak kadroda kalmasını sağladı.

Deniz Atak'ın yeni sezonda genç oyunculara daha çok görev vereceğini açıklaması genç oyuncuların motivasyonunu da yükseltti. Yeni sezonda genç oyuncu Davutpaşaspor'un başarısı için ter dökecek.


Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.