HAZIRLIK MAÇLARI

1 Haziran 2017 Perşembe

KARTAL BULVAR GOLCÜSÜNÜ BULDU...


1982 Doğumlu tecrübeli golcü Serkan Afşar Kartal Bulvar'la anlaştı.
Geçen sezon Karasu Güven'de oynayıp gol kralı olan ve müthiş bir sezonun ardından birçok takımın transfer listesine giren Serkan Afşar,bu sezon BAL'da mücadele edecek olan Kartal Bulvar için ter dökecek.İki taraf için de bu trasfer için hayırlı olmasını dileriz.Serkan Afşar'a sakatlıksız ve bol gollü bir sezon geçirmesini dileriz.
Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.