HAZIRLIK MAÇLARI

7 Haziran 2017 Çarşamba

Kartal Bulvar Genç Forvetle İmza Tazeledi.

Kartal Bulvar Genç Forvetle İmza Tazeledi.
Kartal Bulvar Spor'un önemli gol ayaklarından ve forvet hattı oyuncusu Hakan Öztürk bugün kulüp binasına gelerek kulüp müdürü Atıf Kaptan'la birlikte yeni anlaşmaya imza attı. 

25 yaşındaki genç oyuncu futbol kariyerine 2005 yılında İstanbulspor A.ş.'de başladı. Daha sonra 3 sezon Beylerbeyi Spor altyapılarında görev alan oyuncu, Çekmeköyspor, Öz Karacaahmet ve Dudulluspor formalarını giydikten sonra 2015-2016 sezonu ara transfer döneminde Kartal Bulvar Spor'a transfer oldu. Play off maçlarında attığı gollerle Kartal Bulvarspor'un Bölgesel Amatör Lig'e çıkmasında büyük katkı sağlayan oyuncu, kulübünde mutlu olduğunun altını çizdi.  Yetenkli futbolcu yeni sezonda da Kartal Bulvar formasını giyecek. 

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.