HAZIRLIK MAÇLARI

29 Haziran 2017 Perşembe

Kahramankazan Bocce'de bir ilki başardı

Kahramankazan Bocce'de bir ilki başardı
Ülkemizi Avrupa Kulüpler Şampiyonasında temsil eden Kahramankazan Bocce takımı, Avrupa 3.cüsü olarak bir ilke imza attı.

22-23 Temmuz tarihlerinde Slovenya'nın Ljubljana şehrinde yapılan Avrupa Kadınlar Bocce (Volo) Kulüpler Şampiyonasında yarışan Kahramankazan Belediye Spor üçüncü olarak, bu alanda ülkemize ilk kez madalya kazandıran kulüp oldu. 

Şampiyonada ülkemizi antrenörler Özay Gürsoy ve Mehmet Yönal yönetimindeki, sporcular Pınar Demir, Necla Şahin, Neşe Şahin, İnci Ece Öztürk, Buket Öztürk ve Öznur Bilgili'den oluşan Kahramankazan Belediye Spor temsil etti. Çeyrek finalde Monako karşısında net bir skorla 12-6 galip gelen takımımız, yarı finalde ise dünya şampiyonu sporculardan kurulu Fransa ekibi Saint Vulbas'a 15-3 kaybeden takımımız, Avrupa 3.cüsü oldu. Böylelikle ülkemiz ilk kez kulüpler düzeyinde uluslararası bir başarıya da imza atmış oldu.    

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.