HAZIRLIK MAÇLARI

23 Haziran 2017 Cuma

Kağıthanespor tecrübeli stoper Ekrem Aksoy ile anlaştı.


Kağıthanespor tecrübeli stoper Ekrem Aksoy ile anlaştı.
Kağıthanespor  daha önce amatör milli olarak UEFA Regions Cup'ta forma giymiş olan tecrübeli stoperi renklerine bağladı.

1988 doğumlu yetenekli oyuncu futbola 2002 yılında Feriköy Spor'da başladı. Daha sonra Tunaspor'da 2 sezon forma giyen oyuncu, 2012 yılında tekrar Feriköyspor'a döndü. 2013 yılında Erokspor'a giden oyuncu burada takımının Bölgesl Amatör Lige çıkmasında katkı sağlayan oyuncular arasında yer aldı. Daha sonra Sekbanlar, Beyoğlu Yeniçarşı ve Küçükköy Spor ile anlaşan oyuncu, yeni sezonda Kağıthanespor forması giyecek.Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.