HAZIRLIK MAÇLARI

19 Haziran 2017 Pazartesi

Kağıthanespor iç transferde ilk imzayı Hasan Kaan Şeker ile attı..

Kağıthanespor iç transferde ilk imzayı Hasan Kaan Şeker ile attı..
Kağıthane spor iç transferde ilk imzayı sol bek mevkisinde görev yapan Hasan Kaan Şeker ile imzaladı.

Dış transferde kadrosuna kattığı futbolcularla adeta şov yapan Kağıthanespor, iç transferde de kadroda yeni sezonda yer vereceği isimlerle görüşmelere başladı.
Futbola 2007 yılında Kasımpaşaspor alt yapısında başlayan 1993 doğumlu genç oyuncu 2 yıllık Kasımpaşa alt yapısının ardından Eyüpspor'a geçti. Arkasından sırasıyla 3 yıl Boğaziçi, 1 yıl Kazım Karabekir Mevlana, tekrar 1 yıl Boğaziçi forması giydi. Son iki sezondur Kağıthanespor'da görev yapan futbolcuya yeni sezonda da başarılar diliyoruz.


Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.