HAZIRLIK MAÇLARI

23 Haziran 2017 Cuma

Kağıthanespor başarılı kanat oyuncusu Kenan Öztürk'ü de renklerine bağladı.

Kağıthanespor başarılı kanat oyuncusu Kenan Öztürk'ü de renklerine bağladı.
Geçtiğimiz sezon başında lige Bağcılarspor’da başlayan yetenekli oyuncu transfer döneminin son günlerinde Alibeyköyspor'a geçti. Burada son derece başarılı bir performans sergileyen oyuncu sadece kanatta arkadaşlarına taşıdığı toplarla değil attığı gollerle de takımının şampiyonluğunda katkı sağlamayı başardı. Yeni sezonda Kağıthanespor'un formasını giyecek olan oyuncunun geçmişi de başarılar ile dolu.

2002 yılında Karadenizspor’da futbola başladıktan sonra 2008 yılında Bursaspor ile profesyonel olarak imza attı.Profesyonel yaşamının sona erdiği 2011 yılına kadar Bursaspor ve Büyükçekmece Tepecekspor AŞ formalarını giydi. 2011 yılında Çatalcaspor'a transferi gerçekleşen oyuncu sırasıyla Arnavutköy Belediyespor, İstanbul Kartal Belediyespor, Nişantaşıspor, Bağcılar Güneşli ve Bağcılar formaları giydikten sonra son olarak geçen sezon Alibeyköyspor'la şampiyonluk yaşadı.


Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.