HAZIRLIK MAÇLARI

23 Haziran 2017 Cuma

Kağıthane'de peşinatlar ödendi, yüzler gülüyor.

Kağıthane'de peşinatlar ödendi, yüzler gülüyor.
Başkan Kasapoğlu'ndan peşinat sürprizi. Bayram öncesinde futbolcuların peşinatları ödendi, futbolcuların yüzleri güldü. Transfere hızlı başlayan ve kadrosuna kattığı üst düzey futbolcularla spor kamuoyunun dikkatini çeken Kağıthanespor, bayram öncesinde futbolcuların peşinatlarını dağıttı.
Kağıthane'de bulunan ve Kulüp Başkanı Kasapoğlu'na ait şirket binasında futbolcular ile bir araya gelen Halil İbrahim Kasapoğlu "Biz yönetim olarak üzerimize düşenleri yapmaya hazırız. Bizim de beklentimiz futbolcularında kendi işlerini en iyi şekilde yapmaları. Spor camiasının Ramazan Bayramı Kutlu Olsun" dedi.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.