HAZIRLIK MAÇLARI

19 Haziran 2017 Pazartesi

Kağıthane Spor Kanatlandı.

Kağıthane Spor Kanatlandı.
Ozan Aydın Kağıthane Spor'da
İstanbul Süper Amatör Lig ekiplerinden Kağıthanespor, geçtiğimiz sezon klasman grubunda mücadele eden Davutpaşaspor'un kanat oyuncusu Ozan Aydın’ı transfer etti. 

Ozan Aydın kimdir? 
Futbol hayatına Bakırköyspor’da başlayan 25 yaşındaki futbolcu Zeytinburnu Hürriyetspor, Zeytinburnu Yıldızspor ve Bölgesel Amatör Ligde Kuştepespor’da forma giymesinin ardından 2014 yılında Halide Edip Adıvarspor ile profesyonelliğe imza attı. Kırmızı­ beyazlı Şişli ekibinde 18 maçta görev yapan ve 1’i Türkiye Kupasında olmak üzere 2 golü bulunan sol kanat oyuncusu daha sonra ara transfer döneminde Bölgesel Amatör Lig ekiplerinden Çengelköyspor Yatırımları AŞ. forması giydi. Ardından  Yenibosnaspor, İstanbulspor, İstanbul Kartal Belediy ve son olarak Davutpaşaspor formalarını giyen oyuncu yeni sezonda Kağıthanespor'un başarısı için ter dökecek. Her iki taraf için hayırlı olmasını diliyoruz.Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.