HAZIRLIK MAÇLARI

19 Haziran 2017 Pazartesi

Kağıthane Spor Hedefe Kilitlendi.

Kağıthane Spor Hedefe Kilitlendi.
Tecrübeli solbek Kağıthanespor'da, Transfer döneminin hareketli isimlerinden Sezgin Gökşen tercihini Kağıthane Spor'dan yana kullandı. Tecrübeli sol bek Sezgin Gökşen en son olarak Şile Yıldız Spor'da görev almıştı.


Daha önceden Halide Edip Adıvarspor, Alemdağspor ve Ataşehir Çamolukspor, ve Şile Yıldızspor'la Bölgesel Amatör Lige yükselme sevinci yaşayan başarılı sol bek bu defa Kağıthane Spor'un Bölgesel Amatör Lige çıkma mücadelesinde takıma destek verecek.

Sezgin Gökşen futbola 2003 yılında Çeliktepe Ümitspor’da başladı. 2010 yılına kadar Çeliktepe Ümit Spor formasını aralıksız olarak giydi. 2010 yılında Levent Spor'a transfer oldu, daha sora sırasıyla Tunaspor, Halide Edip Adıvarspor, Feriköyspor, Alemdağspor. Ortaköyspor, Ataşehir Çamoluk, Sekbanlar ve Şile yıldız Spor formalarını giydi.
2012 yılında Halide Edip Adıvar, 2014 yılında Alemdağ, 2016 yılında Ataşehir Çamoluk ve son olarak geçtiğimiz sezon Şile Yıldız takımlarının Bölgesel Amatör lige yükselmesinde önemli rol oynadı. Yeni sezonda Kağıthane Spor formasını terletecek oyuncuya başarılar diliyoruz.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.