HAZIRLIK MAÇLARI

17 Haziran 2017 Cumartesi

Kağıthane Spor Ergün Gelen'e Emanet

Kağıthane Spor Ergün Gelen'e Emanet
Geçtiğimiz sezon Süper Amatör Lige yeniden yükselme başarısı gösteren Kağıthanespor hedefini Bölgesel Amatör Lig olarak belirlediği yeniz sezonda Teknik Direktör olarak tecrübeli bir ismi takımın başına getirdi. 

Kağıthanespor Kulübü Başkanı Halil İbrahim Kasapoğlu yeni sezonda şampiyonluğa oynayacak bir takım oluşturmak istediklerini ve hedeflerine ulaşabilmek için ligi iyi bilen ve tecrübeli bir teknik adamla çalışacakları için çok mutlu olduğunu belirtti. Bir an önce transfer çalışmalarına başlayacaklarını belirten Kasapoğlu, "Hedefimiz Kağıthanespor'u profesyonel liglere çıkarmak." dedi.

Ergün Gelen Kimdir?
İstanbul'un bir çok marka kulübünde teknik direktörlük görevi yapan Gelen daha önce Feriköy, Tunaspor, Küçükköyspor, Sekbanlar ve son olarak da Altınova Spor'u çalıştırdı. 2009 yılında Tunaspor'un başına gelen Ergün Gelen 2011 yılında takımı Bölgesel Amatör lige çıkartmayı başardı.
  

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.