HAZIRLIK MAÇLARI

19 Haziran 2017 Pazartesi

Kağıthane Spor Defansı Sağlama Alıyor

Kağıthane Spor Defansı Sağlama Alıyor.
Ramazan Doruk'da Kağıthane Spor'da
Süper Amatör Lig ekiplerinden Kağıthane Spor, transfer çalışmalarına devam ediyor. Dış transferde savunma oyuncusu Ramazan Doruk’u da kadrosuna katan Kağıthane Spor defansını güçlendiriyor.

2003 yılında Nişantaşı alt yapısında  futbol hayatına başlayan savunma oyuncusu Fatih Karagümrük, Atiker Konyaspor, TKİ Tavşanlı Linyitspor, Çerkezköyspor, Kocaalispor, Modafen, Kuştepe, Erokspor, Esentepe Adıyaman, İstanbul Kastamonuspor, 1453 Fatih
Gençlikspor ve son olarak Küçükköy Spor'da forma giydi.
1990 doğumlu yetenekli oyuncu yaşındaki Bölgesel amatör ligde sahaya çıktığı 60 maçta 2 golü, U21 Liginde 26 maçı ve Deplasmanlı Süper Gençler Liginde 22 maçı bulunuyor.


Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.