HAZIRLIK MAÇLARI

25 Haziran 2017 Pazar

Kadırgaspor'da Bayram Coşkusu

Kadırgaspor'da Bayram Coşkusu
Ramazan Bayramı'nın ilk gününde Bayram namazı sonrasında Kadırga Spor camiası kulüp binasında bir araya gelerek bayramlaştı.

Kadırga Spor Kulübü Başkanı ve İASKF Genel Başkan Yardımcısı Cemalettin İnanç'ında yer aldığı bayramlaşmada Kadırga Spor Kulübü Menejeri Bülent Parlakkılıç, Kadırgaspor'un eski kaptanlarından Fatih Özçıtraz, Kadırgaspor 2. Başkanı İsmail Hakkı Tanrıverdi, Kulüp yöneticileri ve bir grup Kadırgalı katıldı.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.