HAZIRLIK MAÇLARI

19 Haziran 2017 Pazartesi

İstanbul Sahil Spor Emirhan Kaya İle Anlaştı.

İstanbul Sahil Spor Emirhan Kaya İle Anlaştı.
Geçtiğimiz sezonSüper Amatör lig parolası ile yola çıkan İstanbul Sahil Spor mücadele ettiği 16. grupta sezonu 4. sırada tamamlamıştı. Yeni sezonda işi sıkı tutan İstanbul Sahil Spor yönetimi defansa geçen sezon ara transferde Erokspor'a transfer olan Emirhan Kaya'yı aldı.

Futbola 2005 yılında İnhisar kulübünde başlayan 1992 doğumlu oyuncu, daha sonra Maltepespor, Menteşe Gücü (İzmir) ve Adalarspor formalarını terletti. Adalarspor ile 2 sezon geçiren Emirhan, daha sonra ise İstanbul Sahilspor takımına transfer oldu ve bu ekiple 1.Amatöre çıkma başarısı gösterdi. Buradaki performansının ardından Sekbanlarspor ile anlaşan Emirhan Kaya geçtiğimiz sezonu ise Erokspor'da geçirdi.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.