HAZIRLIK MAÇLARI

25 Haziran 2017 Pazar

İstanbul Bayburtspor yeni sezonda Naci Savsun ile devam kararı aldı.

İstanbul Bayburtspor yeni sezonda Naci Savsun ile devam kararı aldı.
Kağıthane ilçesinin 1.Amatör ligde mücadele eden ve başarılı altyapıları ile dikkat çeken temsilcilerinden İstanbul Bayburtpor, yeni sezonda da Teknik Direktör Naci Savsun ile devam kararı aldı.

İstanbul Bayburtspor'un Sultan Selim mahallesindeki kulüp binasında gerçekleşen imza töreninde Başkan Bünyamin Yazoğlu, 2. Başkan Cemal Sarıhan, Genel Kaptan Erdal Yazoğlu ve yönetim kurulu üyesi Sayın Hayati Battal'da yer aldı.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.