HAZIRLIK MAÇLARI

1 Haziran 2017 Perşembe

İkitelli Bolu'da Zor da Olsa Kazandı.

İkitelli Bolu'da Zor da Olsa Kazandı.
67 ilden 110 takımın katılımı ile gerçekleşecek olan U16 Türkiye Şampiyonası 1. kademe müsabakaları başladı. 20 grup merkezında oynanacak olan müsabakalar bugün oynanan karşılaşmalarla start aldı.
Küçükçekmece'yi temsil eden takımlardan biri olan İkitelli Spor ise Bolu merkezinde Zonguldak temsilcisi Taşköprü Spor ve Ankara temsilcisi Balgatspor ile aynı grupta yer aldı. Grubun ilk karşılaşmasında İstanbul temsilcisi İkitelli Spor ile Zonguldak temsilcisi Taşköprü Spor karşı karşıya geldi.


Karşılaşmaya etkili başlayan İkitelispor 17.dakika da Mehmet Ataman'ın harika frikik golü ile öne geçti. İlk yarı sonuna kadar skor üstünlüğünü korumayı başaran İkitelli devre arasına önde girse de ikinci yarının 55. dakikasında eşitlik geldi.1-1
Karşılaşmada etkili futbolu ile oyunun kontrolünü elinde tutan İkitelli spor 74. dakika da Onur İlçi'nin golü ile yeniden skor üstünlüğünü yakaladı. İkitelli gol sonrasında rakip kalede pozisyon üretmeyi başarsa da başka gol bulma yolunda başarılı olamadı. İkitelli grubun ilk maçında sahadan 2-1 galibiyetle ayrıldı. 

İkitelli Spor'lu yöneticiler ile Güngörenspor'lu yöneticiler karşılaşmayı tribünde birlikte izlediler. İstanbul temsilcisi yarın günü dinlenerek geçirecek ve 2. karşılaşmasını Cumartesi günü Ankara temsilcisi Balgatspor ile oynayacak. Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.