HAZIRLIK MAÇLARI

14 Haziran 2017 Çarşamba

İDMAN YURDUSPOR’DA ÖNCE TEKNİK DİREKTÖR

İDMAN YURDUSPOR’DA ÖNCE TEKNİK DİREKTÖR
İstanbul Süper Amatör ligin yeni takımlarından olana Küçükçekmece İdman Yurduspor Genel Koordinatörü Sadettin Hazıroğlu, teknik direktör konusunda üç kritek koyduklarını belirterek, 'Hem ekonomik anlamda bizi zorlamayacak, hem oyuncularla iyi anlaşabilecek, hem de takımı Bölgesel Lig’e taşıyacak bir isim arıyoruz' dedi.


Küçükçekmece İdman Yurduspor Genel Koordinatörü Sadettin Hazıroğlu, teknik direktör konusunu en kısa zamanda sonlandırmak istediklerini söyledi. Hoca konusunda hem kulübümüzü ekonomik anlamda zorlamayacak, hem oyuncularla iyi anlaşacak, hem de Küçükçekmece İdman Yurduspor 'u layık olduğu bir üst Lig’e taşıyabilecek bir isim arıyoruz" diye konuştu.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.