HAZIRLIK MAÇLARI

4 Haziran 2017 Pazar

İASKF'de 3. Kez Ali Düşmez Dönemi


İASKF'de 3. Kez Ali Düşmez Dönemi

İASKF'nun 16.Olağan Genel Kurul'u Haliç Kongre Merkezi'nde gerçekleşti.
İstanbul amatör kulüpleri 3 yıl daha Ali Düşmez dedi. İASKF yönetimi için 2 adayın yarıştığı Genel Kurul'da Ali Düşmez, rakibi Seymen Gençtürk karşısında ezici bir çoğunlukla yeniden 3 yıllığına Genel Başkan seçildi.
Zaman zaman konuşmacıların açıklamaları sırasında gergin anlar yaşanan Kongre salonunda her iki tarafın yöneticilerinin sağduyusu olayların büyümeden son bulmasını sağladı. 

1309 delege Genel Kurula katıldı.

İASKF'nun 16. genel kuruluna 1309 delege iştirak etti. Ancak konuşmaların uzaması ve genel kurul oy kullanma saatinin gittikçe ileriye atılması salonda bulunan bazı delegelerin gitmesine sebep olurken, yinede 1182 delege oy kullandı. Kullanılan oyların 15 tanesi geçersiz sayılırken Ali Düşmez 771, Seymen Gençtürk ise 396 oy topladı.

Seymen Gençtürk Başarı Diledi.

Genel Kurul sonunda Divan'dan söz isteyen Seymen Gençtürk, bir önceki seçimlere oranla daha fazla oy aldıklarını belirtirken yeni yönetime başarılar diledi. Gençtürk "Kazananın amatör camia olmasını diliyorum. Ancak nefesim enselerinde iyi yaptıkları her şey için onları alkışlarım. Yanlış yaptıklarında ise karşılarında olacağım." dedi.

Ali Düşmez Kulüplere Teşekkür Etti.
Yeniden İASKF'nun başına seçilen Ali Düşmez kulüplere kendisine gösterdikleri teveccüh için teşekkür ederek başladı. 3 dönemdir girdikleri seçimlerde kaybetmeden yola devam ettiklerini hatırlatan Düşmez "Bu iş şansla olmaz, her seçimde oylarımızı yükselttik, bu seçimde de oylarımızda bir düşüş olmadı. İktidar çürütür derler ama görüyoruz ki bizim oylarımızda bir düşüş yok, şimdi yükümüz daha da arttı. Yeni dönemde de ekibimizle birlikte daha iyi şeyler yapacağımıza inanıyorum." dedi.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.