HAZIRLIK MAÇLARI

21 Haziran 2017 Çarşamba

Herkes O'nu İstedi, O Vefaspor'u Tercih Etti.

Herkes O'nu İstedi, O Vefaspor'u Tercih Etti.
Özgür Solak Vefaspor ile anlaştı.
İstanbul'un köklü takımlarından Vefaspor transferde ilk hamleyi tecrübeli kaleci Özgür Solak'ı kadrosuna katarak gerçekleştirdi.

Mesut Gülbaran'ın yeniden Vefaspor'un başkanlığına gelmesi ile birlikte tüm gözler kulübün üzerine çevrilmişti. Hedefini Bölgesel lig olduğunu açıklayan Gülbaran, "Bölgesel Amatör Lige çıkmak için hiçbir fedakarlıktan kaçınmayacağız." açıklamasını yağmıştı.
Daha öncede Vefaspor'da forma giyen oyuncu 2015 yılının ara transferinde Vefaspor'a gelmiş ve sergilediği performansla takımın Bölgesel amatör Lige çıkmasında büyük pay sahibi futbolculardan biri olmuştu.
Futbola 2002 yılında Filizspor'da başlayan yetenekli eldiven, 2005 yılında Kasımpaşa AŞ'ye transfer oldu. Burada 1 yıl amatör olarak oynayan Solak 2006 yılında Kasımpaşa'da profesyonel sözleşmeye imza attı. 2013 yılına kadar, Alibeyköyspor, Kasımpaşa AŞ,Küçükköyspor, Darıca Gençlerbirliği, Karacabey Birlik takımlarında profesyonel olarak oynadı. 2013 yılında Halide Edip Adıvar ile amatör lige geri döndü. 2014 yılında Yenibosnaspor ile anlaştı. Aynı sezonun ara transfer döneminde 2015 Ocak ayında Vefaspor'a geldi ve takımın Bölgesel Amatör Lige çıkmasında katkı sağladı. Geçtiğimiz sezon İstanbulspor ile Süper Amatör Lig klasman grubunda oynayan kaleci yeni sezonda tekrar Vefaspor ile anlaştı. Kulüp ve Futbolcu açısından iyi bir sezon geçmesini diliyoruz.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.