HAZIRLIK MAÇLARI

23 Haziran 2017 Cuma

HER ÇOCUK SPOR YAPMALI.

HER ÇOCUK SPOR YAPMALI.
Terazidere Spor Kulübü'nden örnek spor hamlesi. 
Yeni nesil çocukların bilgisayar oyunları ve sosyal medya hesaplarında ayırdıkları zaman ile bu çocukların neredeyse tamamen asosyal bir yaşam tarzını kabullendiklerini ve gerçek ile sanal ortamı neredeyse ayırt edemeyecek bir yaşamın içinde olduklarının tespitinin artık bilim adamları tarafından bile kabul gördüğü bir dönemde Terazidere Spor Kulübü hem farkındalık yaratmak, çocuklara spor aşılamak, bilgisayar , internet ve kötü alışkanlıklardan kurtarmak amaçlı her çocuk spor yapmalı sloganı ile yola çıkmış ve bu sene U-11 (2006 yaş grubu ) futbol takımı TFF istanbul 5. grubu namağlup şampiyon olarak tamamlamıştır.


Konuya ilişkin olarak kulüpten yapılan açıklamada "HER ÇOCUK SPOR YAPMALI sloganımızın amacı ,  fedarasyonun organize ettiği U-11liginde kupa ve puantaj yapılmadığından, bizler çocuklarımıza aynı profosyonel liglerde olduğu gibi kazanma duygusu , kupa töreni ,taraftar coşkusu ,madalya ,kamera kaydı , anlık fotoğraflar ve tabiki çocukların vazgeçemediği şampiyonluk pastası gibi aktivitelerle onları bir amaç uğruna 1.5 yıl önce başlayan hazırlıklarımızın , yağmur ,kar ,soğuk demeden velilerimizinde işlerinden , evlerinden özel olarak vakit ayırmalarının sayesinde azimle gelen şampiyonluğun öyküsünü ve spor yapmanın zevkini tattırmak istedik." denildi.

Haber / Foto : Oktay Yılmaz

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.