HAZIRLIK MAÇLARI

7 Haziran 2017 Çarşamba

Hedefimiz Türk Futboluna sporcu yetiştirmek

Hedefimiz Türk Futboluna sporcu yetiştirmek
Söğütlüçeşme Birlikspor Kulübü 'nün geleceğin sporcularını keşfettiği spor okulları çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Söğütlüçeşme Birlikspor Kulübü Futbol Okulu, yeni yetenekleri Küçükçekmece’de de arıyor.

Söğütlüçeşme Birlikspor Kulübü 2016-2017 Futbol Liglerinin bitmesi ile birlikte 120 sporcu Yaz Futbol Okulu çalışmalarını tecrübeli hocalar nezaretinde Cumartesi ve Pazar günleri Söğütlüçeşme Spor Tesisleri’nde sürdürüyor. Yoğun talep gören futbol okulundan yetenekli ve başarılı sporcuları lisans çıkartıp resmi liglerde tecrübe kazanmasını sağlıyor. Aillerin yoğun ilgi gösterdiği ve minik sporcu adaylarına da destek verdikleri görünüyor.
Söğütlüçeşme Birlikspor Kulüp Başkanı Ercan Demir, 2006 -2011 doğumlu yaş arası 120 sporcuya futbol eğitimi veriyoruz. Söğütlüçeşme Birlikspor kulübü olarak yeni nesiller yetiştirmek için kapılarını sonuna kadar gençlere açtıklarını c.Tesi, Pazar günleri Söğütlüçeşme Spor Tesislerine bekliyoruz gençleri.
Haftada 2 gün idman yaptıklarını ifade eden Demir, “Amacımız, gençlerimize temel futbol eğitimi vererek Söğütlüçeşme Birlikspor’a ve Türk futboluna karakterli, spor kültürünü benimsemiş ve topluma örnek olabilecek futbolcular yetiştirmek,7 yılda birçok profesyonel takımlara alt yapıdan oyuncu vererek onun gururunu yaşamaktayız. Hedefimiz Türk Futboluna sporcu yetiştirmek fabrikası olmak olmaktır ” dedi.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.