HAZIRLIK MAÇLARI

5 Haziran 2017 Pazartesi

Hasan Demir 'den Ali Düşmez ve ekibine kutlama mesajı

Hasan Demir 'den Ali Düşmez ve ekibine kutlama mesajı
Dün gerçekleştirilen 16. İASKF Genel Kurulu sonrasında 3. kez başkanlığa seçilen Sayın Ali Düşmez ve ekibini Yeşil Esenyurt Spor Kulübü Başkanı Hasan Demir bir mesaj yayınlayarak kutladı.Hasan Demir mesajında şu cümlelere yer verdi. "Yaptıklarını yapacaklarının teminatı olarak gördüğümüz ve desteklediğimiz Ağabeyimiz, Başkanımız sayın ALİ DÜŞMEZ'i ve ekibini, İASKF Başkanlığına yeniden güçlü bir ekip ile seçilmesinden duyduğumuz mutluluğu bildirir, başarılar dileriz.
HASAN DEMİR 
YEŞİLESENYURTSPOR KULÜP BAŞKANI"

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.