HAZIRLIK MAÇLARI

30 Haziran 2017 Cuma

Harmantepespor'da görev dağılımı gerçekleşti.

Harmantepespor'da görev dağılımı gerçekleşti.
Harmantepe Spor Kulübü Yönetim Kurulu, Genel Kurul sonrasında görev dağılımını gerçekleştirdi.
Geçtiğimiz günlerde gerçekleşen Harmantepe Spor Olağan Genel Kurulu sonrasında seçilen yönetim kurulu ilk kez biraraya gelerek görev dağılımını gerçekleştirdi. Yönetim Kurulu üyelerinin tamamına yakınının katıldığı toplantıda oy birliği ile başkanlığa Nihat Yıldız seçildi. 

Toplantı sonrasında Yönetim Kurulu dağılımı ise şu şekilde gerçekleşti.
Başkan : Nihat Yıldız
As Başkan : Ramazan Boz
Başkan Yardımcısı : Şahin Duman 
Genel Sekreter : Nahit Atilla
Sayman : Mehmet Özcan
Genel Kaptan : Hilmi Yaman
Sportif direktör : Murat Kaya
Altyapılardan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyeleri : Mehmet Özcan, Ömer Kır, Ayhan Kaya, Yaşar Ayverdi
Kulüp Müdürü : Nevzat Arslankaya
Sosyal Projelerden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyeleri : M. Cem Ayyıldız, Nejat Cengiz, İlhan Karadereli, Serdar Türkmen, Nazmi Balkan, İsmail Güdüloğlu, Kenan Özcan, Ekrem Bıyık


Toplantıda Yönetimi Kurulunun görevlendirmelerinin ardından yeni dönem için çalışma grupları oluşturuldu. Harmantepe Spor Kulübünün çocuklara sportif faaliyetlerin dışında mahalleli ile birlikte sosyal sorumluluk projelerinin de altına imza atması konusunda kararlar alındı. 

Mehmet Taş'tan Yönetime Destek 
Harmantepe Merkez Camii ve Kuran Kursu Yapma ve Yaşatma Derneği Başkanı Mehmet Taş Harmantepe Spor Kulübü yönetiminin yanında olduklarını söyledi. Mehmet Taş "Çocuklara karşılık gözetmeksizin hizmet etmek,hayır yapmak anlamına geldiğini düşünüyorum. Harmantepe Spor Kulübü, mahallemizin çocuklarına sportif aktiviteler yaptırarak onları sosyal yaşamın içine sokan ve onları kötü alışkanlıklardan uzak tutan bir konumda yer alıyor. Onların bu çabasını takdirle karşılıyoruz. Bizde mahallemizin ileri gelenleri olarak onları desteklemek ve yardım etmek üzere yanlarında yer alıyoruz. "dedi.


Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.