HAZIRLIK MAÇLARI

25 Haziran 2017 Pazar

HAMZA ALTINSOY KUŞTEPE’DE

HAMZA ALTINSOY KUŞTEPE’DE
İstanbul Süper Amatör Lig ekiplerinden Kuştepe Spor tecrübeli kanat oyuncusu Hamza altınsoy ile anlşarak yeni sezon için renklerine bağladı.

Yeni sezonda güçlü bir kadro oluşturmak isteyen ve dış transferde bir çok önemli isimle görüşmeler yapan Kuştepespor yönetimi, Teknik heyetin raporları doğrultusunda geçtiğimiz sezon Ödemişspor’da forma giyen Hamza Altınsoy’u kadrosuna kattı. Hücuma dönük olarak görev yapan tecrübeli oyuncunun daha önce de sırasıyla Kağıthane, Hasköy, Çıksalın, Esenyurt İncirtepe, Kadırga, Osmaniye İstiklal, Erokspor ve Ödemişspor’da forma giydiği ifade edildi.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.