HAZIRLIK MAÇLARI

21 Haziran 2017 Çarşamba

Halkalı Taştepe'de kayıtlar başladı.

Halkalı Taştepe'de kayıtlar başladı.
İstanbul'un altyapılarda başarılı takımlarından Halkalı Taştepe Spor yeni sezonda, yeni yıldızlarını arıyor. Bir çok profesyonel kulübün alt yapısına verdiği futbolcular ile isminden sıkça söz ettiren ve Fenerbahçe, Galatasaray, Beşiktaş ve Medipol Başakşehir başta olmak üzere profesyonel kulüplerin altyapılarını yakından takip ettiği Halkalı Taştepespor, 2005-2011 doğumlu sporcuları kayıt için bekliyor. 

Bu doğum tarihleri arasında sporcuları kayıt ettirmek isteyen veliler için irtibat numarası;
Kulüp irtibat  0212 698 71 21  
Melih toy hoca. 0 533 200 70 85

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.