HAZIRLIK MAÇLARI

18 Haziran 2017 Pazar

Halil İbrahim Alan'da Kağıthane'de

Halil İbrahim Alan'da Kağıthane'de
İstanbul Süper Amatör Lig ekiplerinden Kağıthanespor, en son Davutpaşaspor'da forma giyen tecrübeli golcü Halil İbrahim Alan’ı kadrosuna kattı.

Teknik Direktör Mesut Gelen'in talepleri doğrultusunda kadrosunu oluşturan Kağıthanespor gol yollarında sorun yaşamamak için transfer ettiği Halil İbrahim Alan daha önce  47 Profesyonel maç ile 74 Bölgesel Amatör Lig maçında görev yapmıştı. Tecrübeli sporcu yeni sezonda Kağıthane spor için ter dökecek.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.