HAZIRLIK MAÇLARI

24 Haziran 2017 Cumartesi

HAKAN AKPINAR, 1877 ALEMDAĞ SPOR'DA.

HAKAN AKPINAR, 1877 ALEMDAĞ SPOR'DA.
1877 Alemdağ Tecrübeli orta saha oyuncusu 35 yaşındaki Hakan Akpınar'ı renklerine bağladı.

Geçtiğimiz sezon ara transfer döneminde Şile Yıldız spor'a geçen tecrübeli oyuncu takımın Bölgesel Amatör lige çıkmasında tecrübesi ile katkı sağladı.
Tecrübeli ortasaha oyuncusu 2. Ligde 112 maçta 5 gol, 3. Ligde 92 maçta 10 gol ve Bölgesel Amatör Ligde 56 maçta 11 gole imzasını atmıştı.
Futbola Pendikpor'da başlayan daha sonra 2000 yılında profesyonel olarak imza atan oyuncu 2011 yılına kadar devam eden profesyonel futbol yaşantısında Beylerbeyi, Darıca Gençlerbirliği, Ksımpaşa, Kahramanmaraş, Gebze, Göztepe, Pendikspor, Elazığpor, Eyüpspor ve Çarşamba takımlarında forma giydi. 2012 yılında Gönen Belediyepor ile amatörlüğe dönüş yapan tecrübeli oyuncu daha sonra sırasıyla Adapazarı, Edirnespor, Kastamonuspor, Pazarcıkspor, Çekmeköy Belediyesi Alemdağspor, Dolayoba ve Şile Yıldızspor'da forma giydi.
Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.