HAZIRLIK MAÇLARI

1 Haziran 2017 Perşembe

Güngörenspor İlk Sınavından Galibiyet'le Ayrıldı.


Güngörenspor İlk Sınavından Galibiyet'le Ayrıldı.
67 ilden 110 takımın katılımıyla 6’şar takımlı 15 grupta 1 - 4 Haziran 2017 tarihlerinde, 4’er takımlı 5 grupta 2- 4 Haziran 2017 tarihlerinde olmak üzere toplam 20 grup merkezinde oynanacak olan 2016 – 2017 sezonu U16 Türkiye Şampiyonası 1. Kademe müsabakaları bugün start aldı. 

Bolu İl merkezinde oynanacak olan final grubunda Ankara temsilcisi Hacettepespor ve Karabük temsilcisi Ovacık Gençlik Spor ile birlikte yer alan İstanbul temsilcisi Güngören Spor ilk maçında karşı karşıya geldiği Hacettepe Spor'u 80. dakika da Eren'in ayağından kazandığı golle geçmeyi başardı. Grupta yer alan Karabük temsilcisinin şampiyonaya katılmaması sebebi ile iki takım yarını dinlenerek geçirecek ve Cumartesigünü tekrar karşı karşıya gelecekler. İkinci maç sonunda çıkacak sonuç grup şampiyonunu belirleyecek.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.