HAZIRLIK MAÇLARI

14 Haziran 2017 Çarşamba

Güneş "Mütevazi bir takım kuracağız"

Güneş "Mütevazi bir takım kuracağız"
İstanbul Süper Amatör Ligin yeni takımlarında Gültepe Özgençlikspor'da yönetim yeni sezon öncesinde genç ve hedefe koşan bir takım kurmak için kolları sıvadı.


İstanbul Süper Amatör Ligin yeni takımlarında Gültepe Özgençlikspor’da yönetim yeni sezon öncesinde genç ve hedefe koşan bir takım kurmak için kolları sıvadı. Gültepe Özgençlikspor Futbol Şübe sorumlusu Turan Güneş, “Gelecek sezon mütevazi bir takım yapmayı düşünüyorum. Gültepe Özgençlikspor'u sıkıntıya sokmanında bir anlamı yoktur.
Geçtiğimiz sezonu 1.Amatör ligde çok iyi bir çıkış yaparak Süper Amatör lige çıkma başarısını gösteren Gültepe Özgençlikspor’da gelecek sezonun planları yapılıyor. Gültepe Özgençlikspor Kulüp Başkanı Kemal Aliş ve yönetimi takımı borca sokmadan kadro kurmak için çalışmalarını sürdürüyor.
Gültepe Özgençlikspor Futbol Şube sorumlusu Turan Güneş,29 Haziran Perşembe günü Ramazan münasebeti dolayısıyla Kulübümüzde eski kulüp başkanları, yöneticiler ve futbolcularında katılacağı İftar yemeğinde bir araya gelerek topluca iftar yapacağız bunun yansı sıra eski başkanlarımızı ve yöneticilerimizin fikrini alarak nelere yapacağımızı konuşcağız.
Gelecek sezon mütevazi bir takım kurmayı düşünüyoruz. Milyonlarca para harcayarak Gültepe Özgençlikspor ’u borç sokmanın bir anlamı yoktur. Bu Gültepe Özgençlikspor’a ihanet olur” şeklinde konuştu.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.