HAZIRLIK MAÇLARI

24 Haziran 2017 Cumartesi

Gümüşsuyuspor'dan 1 Numara Transfer

Gümüşsuyuspor'dan 1 Numara Transfer
Beykoz'un İstanbul 1.Amatör ligindeki temsilcilerinden olan Gümüşsuyuspor, transfer çalışmalarına 1 Numaradan başladı. Yeşil-Beyazlı ekip, Beykoz İlçesinden yetişen en yetenekli futbolculardan olan ve bunu da bu güne kadar oynadığı takımlarda kazanılan şampiyonluklar ile taçlandıran Fatih Mumcu ile el sıkıştı.

Beykoz Ekibinin Kulüp Merkezinde gerçekleşen tören ile Fatih Mumcu 2017-18 Sezonunda kendisini Gümüşsuyusporlu yapan imzayı attı. Mumcu yaptığı açıklamada, "Gümüşsuyuspor camiası bana kesinlikle yabancılık çektirmeyecek bir yer. En başta değerli arkadaşım, antrenörümüz Kamil Çolak’ın burada görev yapıyor olması bile tercihimde en büyük etkenlerden birisi oldu. Allah utandırmasın, bundan sonra Gümüşsuyuspor’un bir ferdiyim. İnşallah hedeflenen noktaya el birliği ile takımımızı taşıyacağız" diye konuştu.

Mumcu açıkamalarının devamında şu ifadeleri kullandı ;
"Kavacıkspor’da Kaptanlığımı yapan yıllar sonra vatani görevimiz askerlikte ordu takımında beraber olduğum değerli ağabeyim ve aynı zaman hocam Kamil Çolak ile tekrar çalışmak, onun disiplini  kazanma hırsı, bitmek bilmeyen enerjisi onunla aynı takımda tekrar olmak ve samimi yöneticileri olduğu Gümüşsuyuspor için tüm enerjimizi vermek adına evet dedik hayırlısı Allah utandırmasın."

Gümüşsuyu Spor Kulübü Başkanı Şeref Kurtuluş’ta yaptığı açıklamada Fatih Mumcu’nun Beykoz İlçesindeki en üst düzey yeteneklerden birisi olduğunu bildiklerini söylerken, ” Transferde ilk imzamızı kendisi ile atmak sureti ile Kaleyi baştan sağlama aldık…her iki taraf için de hayırlı, uğurlu olsun ” diyorum ” şeklinde konuştu.

Haber / Foto : Talip Ercan

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.