HAZIRLIK MAÇLARI

24 Haziran 2017 Cumartesi

Gümüşsuyuspor'da Teknik Patron Kamil Çolak

Gümüşsuyuspor'da Teknik Patron Kamil Çolak
İstanbul 1.Amatör Ligindeki Beykoz Temsilcilerinden olan Gümüşsuyuspor 2017-18 Sezonunda da Teknik Sorumlu olarak Kamil Çolak ile devam edecek.

Yeşil-Beyazlı ekibin Kulüp Başkanı Şeref Kurtuluş, Kamil Çolak ile uyum sağladıklarını söylerken, ” Bu sezon da mütevazi bir kadro ile lige katılım sağlama düşüncesindeyiz. Dolayısı ile Kamil Hocamızı ile yola çıkma kararı aldık. Transfer dönemi için genç ve gelecek vaat eden isimleri bünyemize katmak z1istiyoruz. ” diye konuştu.

Gümüşsuyuspor ile yeniden anlaşma sağlayan Kamil Çolak ise yaptığı açıklamada, ” Gümüşsuyuspor benim de değer verdiğim bir kulüp. Gerçekten de samimi bir yönetime sahip. Bu sezon kadroya bazı isimleri takviye edeceğiz. Yönetim ile oturup listemizdeki isimleri gözden geçireceğiz. Kulübümüzün şartlarına uyan isimler ile anlaşma sağlamak istiyoruz ” şeklinde konuştu.
Haber / Foto : Talip Ercan

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.